Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4508
Stary 25.11.2022, 22:09
Oni wszyscy zachowują się jak agenci Cracovii.

Im gorsze wyniki i gorszy syf, tym większe zadowolenie z siebie.

Co widać też po aktywistach sociosów na SB.

Jedyna prawdziwa krytyka była w stosunku do Cupiała, aby potem zagarnąć klub, a potem wiadomo.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 25.11.2022 o godz. 22:16.
Odpowiedz cytując