|
Oni wszyscy zachowują się jak agenci Cracovii.
Im gorsze wyniki i gorszy syf, tym większe zadowolenie z siebie.
Co widać też po aktywistach sociosów na SB.
Jedyna prawdziwa krytyka była w stosunku do Cupiała, aby potem zagarnąć klub, a potem wiadomo.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 25.11.2022 o godz. 22:16.
|