nieznajomy napisał(a):

|
Ja tez myślę, że Obi na TT nie wie co pisze. Tak jak Jadczak w 2019. To "źli" ludzie są. Oni działają na szkodę naszej najjaśniejszej Wisełki...
|
Kolego, po przeczytaniu tego Twojego wpisu znów poczułem, jak bardzo brakuje mi na tym forum funkcji polubienia wypowiedzi. Nie żeby mnie Twoja ironia cieszyła...