Wyświetl pojedynczy post
crux.a
Senior Member
 
Od: 02.2011
Skąd: ze wsi

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 25.11.2022, 17:00
nieznajomy napisał(a):Wyświetl post
Ja tez myślę, że Obi na TT nie wie co pisze. Tak jak Jadczak w 2019. To "źli" ludzie są. Oni działają na szkodę naszej najjaśniejszej Wisełki...
Kolego, po przeczytaniu tego Twojego wpisu znów poczułem, jak bardzo brakuje mi na tym forum funkcji polubienia wypowiedzi. Nie żeby mnie Twoja ironia cieszyła...
Odpowiedz cytując