LucjuszWielki napisał(a):

|
Czyli tak... skoro licencja dopięta to był "dorzut środków' dzięki czemu kupiono nam czas... 2 msc? Co dalej? Ślepa wiara w pojawienie się inwestora?
|
Co dalej? Black Friday w zimowym okienku transferowym, czyli oddawanie za bezcen graczy, którzy są coś warci i bądź wręcz dopłacanie, żeby inni zeszli z listy płac.
A poza tym? Tak jak pisałem wcześniej, w tej chwili powinna nastąpić głęboka restrukturyzacja tej chorej struktury w każdym aspekcie działalności klubu. I modlenie się o to, żeby JK to ogarnął, a nie tylko dorzucał własne oszczędności co pół roku do studni bez dna.