|
Nasze wkłady do koszulek wcale nie są tak słabe, jak wskazuję na to ich gra. Im po prostu nie płacą i odwalają co tydzień ten teatrzyk. A my to oglądamy i jak ostatni frajerzy łudzimy się, że coś wpadnie, że coś wygrają. Nie, nie wpadnie i nie wygrają. Myślę, że taki stan rzeczy trwa już naprawdę długo.
|