Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4479
Stary 24.11.2022, 13:12
Tego się nie spodziewałem. Czyli toniemy z JK.

Lubię, chłopa wierzę w jego dobre intencje, ale rozkoszujmy się kopaniem się po czołach w 1 lidze do końca sezonu.

Bo Wisły już uratować się nie da.
Odpowiedz cytując