tomytom napisał(a):

Ale jaki awans?
My w tej chwili walczymy TYLKO o przetrwanie klubu ...
|
Awans jest tożsamy z przetrwaniem. Wczoraj na konferencji Jażdżyński dał do zrozumienia, że brak awansu będzie oznaczać bardzo konkretne problemy w lecie przyszłego roku.