Wyświetl pojedynczy post
pomeran
Senior Member
 
Od: 07.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91081
Stary 24.11.2022, 10:37
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Wyprzedaż połączona z łapanką chłopaków bez kontraktów z niższych lig. Jak my mamy awansować w takich warunkach? Czyste szaleństwo...

Do tego bez trenera. Trzeba to ciągle i wszędzie podkreślać. I nie chodzi o to, że gównianej grze winni są tylko trenerzy a ich wyrzucanie nic nie zmienia. U nas może i zmienia się jak rękawiczki, tylko że nie trenerów a przebierańców. Ostatnim konkretnym trenerem był tutaj Wdowczyk ? Carillo ?

Co do zarobków, o których huczy w necie to ciekawe ile ma nasz czeski Haaland
Odpowiedz cytując