Patryko napisał(a):

|
Wyprzedaż połączona z łapanką chłopaków bez kontraktów z niższych lig. Jak my mamy awansować w takich warunkach? Czyste szaleństwo...
|
Do tego bez trenera. Trzeba to ciągle i wszędzie podkreślać. I nie chodzi o to, że gównianej grze winni są tylko trenerzy a ich wyrzucanie nic nie zmienia. U nas może i zmienia się jak rękawiczki, tylko że nie trenerów a przebierańców. Ostatnim konkretnym trenerem był tutaj Wdowczyk ? Carillo ?
Co do zarobków, o których huczy w necie to ciekawe ile ma nasz czeski Haaland