Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4474
Stary 24.11.2022, 09:44
Cytat:
I tutaj wracam do punktu wyjścia: po co to było Nowakowi? PRzecież na loży siedzieć mógł nawet bez tego.
Gość prowadzi poważny biznes więc nie może być tak głupi, żeby samo "ślepe zapatrzenie" w JB16 tłumaczyło taką decyzję.
Jestem bardzo ciekawy, co tam się tak naprawdę działo...
Nie wiem co tu się odwala ale może oni wszyscy już sa tak zaślepieni w tej swojej ideologii i mają takie chore ambicje, że robią tak dla zasady.

Przecież brak rezygnacji Brzęczka po spadku to też była tragedia. Ba, on jeszcze sobie wymyślił, że będzie menegerem i zbawi Wisłę w I lidze. Ba, on też nie odszedł sam - właściwie nie wiadomo co i jak, po prostu już go nie ma, ani me, ani be, chłopa nie ma.

Wychodzi na to, że wszystkie decyzje i najwazniejsze rozmowy są prowadzone nie w gabinetach a przy rodzinnych obiadkach, na linii Kuba, Kmiecik, Boguś, Dawid, Domagalik, Jurek, Nowak.

Dlaczego tak robią? Może dlatego, że myślą, że chcą dobrze i robią dobrze, a wszyscy inni to wrogowie? To by się pokrywało z urojeniami Brzęczka, Domagalik i Kuby, że Polska jest pełna hejterów, wszyscy chcą źle dla Kuby i Wisły.
Nowakowi po co to było? To prosty chłop. Zdaje się, że jest słupem. I w Wiśle i w swojej firmie. Wygląda jak chłop oderwany od pługa, którego wsadzono w garnitur i ma mówić i robić to co trzeba. Poza tym to interesy. Jeśli ma komitywę z Kubą, to może ich celem było pozbycie się JK i TJ stąd różne dziwne akcje.

Z przykrością trzeba stwierdzić, że Kuba i jego najbliższe środowisko to ludzie toksyczni i chorzy...
Tyle co ten chłop namieszał i jak widać dalej chce mieszać to przechodzi ludzkie pojęcie.


PS
Kuba się w sumie nie odzywa. Każdy pamięta go z wywiadu w foot tracu i "zajebałem"
Nowak jak się odezwał to wstydu sobie narobił.
Jarek i Tomek jak się odezwali to chociaż coś powiedzieli sensownego i wypadli lepiej pijarowo.

To też wiele mówi o tych 4 osobach. Kto jakie ma intencje, kto jaki jest.
Ostatnio edytowane przez Jaroo1 : 24.11.2022 o godz. 09:47.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując