majkelson777 napisał(a):

Wniosków po konferencji jest kilka:
- Jest źle,gorzej niż źle,
- Nowak to farmazoniarz okłamujacy opinie publiczną w sprawie inwestorów oraz realnej dziury budżetowej, a jego działania od lipca to robienie dobrej miny do złej gry,
- Nie ma co liczyć na współpracę JK - TJ,
- TJ miał zostać prezesem spółki w lipcu,ale ktoś nagle zmienił zdanie. Królewski?
-Ktoś rozpuszcza nieprawdziwe plotki w celu zdyskredytowania Tomasza Jazdzynskiego,
- Wszyscy boją się cokolwiek powiedzieć na temat działań Kuby,
Czego się boją?
Oczywiście to wszystko w założeniu,że Tomasz Jażdżynski mówi w 100% prawdę.
|
Dlaczego myślisz, że nie ma co liczyć na współpracę TK-JK? Jeśli odszedłby KB, to w biznesie dwóch takih ludzi spokojnie się dogada. Zwłaszcza, że wygląda na to, że i jednemu i drugiemu zależy na Wiśle, nawet jeśli mają inne zdanie nt sposobu prowadzenia biznesu.