Wyświetl pojedynczy post
MMTS
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2006
Skąd: 4 km od R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4472
Stary 24.11.2022, 09:15
majkelson777 napisał(a):Wyświetl post
Wniosków po konferencji jest kilka:
- Jest źle,gorzej niż źle,
- Nowak to farmazoniarz okłamujacy opinie publiczną w sprawie inwestorów oraz realnej dziury budżetowej, a jego działania od lipca to robienie dobrej miny do złej gry,
- Nie ma co liczyć na współpracę JK - TJ,
- TJ miał zostać prezesem spółki w lipcu,ale ktoś nagle zmienił zdanie. Królewski?
-Ktoś rozpuszcza nieprawdziwe plotki w celu zdyskredytowania Tomasza Jazdzynskiego,
- Wszyscy boją się cokolwiek powiedzieć na temat działań Kuby,

Czego się boją?


Oczywiście to wszystko w założeniu,że Tomasz Jażdżynski mówi w 100% prawdę.

Dlaczego myślisz, że nie ma co liczyć na współpracę TK-JK? Jeśli odszedłby KB, to w biznesie dwóch takih ludzi spokojnie się dogada. Zwłaszcza, że wygląda na to, że i jednemu i drugiemu zależy na Wiśle, nawet jeśli mają inne zdanie nt sposobu prowadzenia biznesu.
Odpowiedz cytując