Wyświetl pojedynczy post
Delgado
Senior Member
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4459
Stary 23.11.2022, 22:43
Tak, JB tak po prostu odejdzie, TJ z JK się dogadają, a na koniec Kwiecień wjedzie na białym koniu i sypnie hajsem.


Może ktoś z nich pocałuje jeszcze żabę i ta zmieni się w księżniczkę? Wtedy już rzeczywiście wszyscy będą żyli długo i szczęśliwie, oglądając co sezon Wisłę w fazie grupowej CL.
Odpowiedz cytując