|
Obi ostro napisał.
Ciekawe czy będzie kontynuacja.
Ale z drugiej strony, brak odnowienia, brak szczerości, zatrudnienie brata i wujka i szereg innych zdarzeń sugerują, że...
Różni nieciekawi są przy Naszej Legendzie, Największym z Największych.
Dla mnie przedłużenie kontraktu z wujkiem Jurkiem po spadku i zwiększenie mu kompetencji to czysty bandytyzm, ale to pewnie tylko wierzchołek góry lodowej.
Od tego jednego wujka Titanic nie zatonąłby.
Choć trzeba przyznać, że jest bardzo dziwne, że wujek z bratem byli bardzo bronieni jak niegdyś Sarapata i Dukat.
Zastanawiające...
Wisła tak spadła jak u wujka na imieninach, czyli praktycznie w pozytywnej atmosferze.
Dziwne...
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 23.11.2022 o godz. 22:32.
|