Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4456
Stary 23.11.2022, 22:18
Obi ostro napisał.

Ciekawe czy będzie kontynuacja.

Ale z drugiej strony, brak odnowienia, brak szczerości, zatrudnienie brata i wujka i szereg innych zdarzeń sugerują, że...

Różni nieciekawi są przy Naszej Legendzie, Największym z Największych.

Dla mnie przedłużenie kontraktu z wujkiem Jurkiem po spadku i zwiększenie mu kompetencji to czysty bandytyzm, ale to pewnie tylko wierzchołek góry lodowej.

Od tego jednego wujka Titanic nie zatonąłby.

Choć trzeba przyznać, że jest bardzo dziwne, że wujek z bratem byli bardzo bronieni jak niegdyś Sarapata i Dukat.

Zastanawiające...

Wisła tak spadła jak u wujka na imieninach, czyli praktycznie w pozytywnej atmosferze.

Dziwne...
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 23.11.2022 o godz. 22:32.
Odpowiedz cytując