oky napisał(a):

|
Wystarczy sprawdzić w wywiadowni gospodarczej, spółka Synerise od kilku lat przynosi straty liczone w mln PLN
|
Akurat 2021 zamknął mniej więcej "na zero" (z dodatnim EBIT i EBITDA), co może świadczyć o tym, że (wreszcie) przechodzi do kolejnej fazy rozwoju, a przynajmniej już nie przejada pieniędzy inwestorów. Jako że mamy praktycznie koniec kolejnego roku obrotowego, już niedługo będzie można oceniać w jakim naprawdę miejscu jest Synerise.