Wyświetl pojedynczy post
Delgado
Senior Member
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 22.11.2022, 23:58
No i wielu ludzi zakrzykiwało krytykantów stwierdzeniami, że kambodżański książe jest bogaty właśnie dlatego, że lata tanimi liniami i jada u Babci Maliny xD


Ale tak serio, to, owszem, pod względem komediowym apogeum już zaliczyliśmy, ale TRAGIkomiczny finał jest dopiero przed nami...


I co gorsza, już nikt nam nie będzie współczuł, nikt nie bedzie się na nas zrzucał, nikt nie będzie ubolewał nad losem wielkiego klubu.


Bo tym razem nie padlismy ofiarą oszustów, przestępców, bojówkarzy itd, tylko własnych "legend", "ratowników", "ludzi z wiślackim DNA" itd...
Odpowiedz cytując