Wyświetl pojedynczy post
santiago_1986
Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 22.11.2022, 23:46
Delgado napisał(a):Wyświetl post
Wydawało mi się, że po tych wszystkich Meresińskich, Stechertach, Bragielach, Zielakach, Miśkach, panach Hartlingach itd ta tragikomedia już się musi zakończyć, ale widzę, że "najlepsze" przed nami...
Nie no kambodżańskiego księcia, który podczas jednego dnia witał się z Prezydentem dużego polskiego miasta, jadł kolację u Babci Maliny a potem miał zawał w samolocie to nic nie przebije. Chociaż to samo myślałem jak wyszło, że Mereś ma lewą maturę czy tam inne świadectwa ukończenia gimnazjum ...
Odpowiedz cytując