Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15427
Stary 22.11.2022, 11:01
Karherop napisał(a):Wyświetl post
U Skowronka grał w 1 składzie do ostatniego meczu. Tam o żadnym odpaleniu nie mogło być mowy, bo jako jedyny rozgrywał bardzo dobry sezon.

U Stolarczyka zbierał frycowe. Nic niezwykłego.

Hyballa się mścił wiadomo za co.
Pierwszy sezon Skowronka 20 możliwych meczów - 2 występy - zawrotne 42 min.
Później Skowronek próbując ratować posadę zrobił z niego napastnika i faktycznie gość grał do jego zwolnienia.

To już w sumie bardziej na niego Stolarczyk stawiał.
Ostatnio edytowane przez Jagul : 22.11.2022 o godz. 11:04.
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
Odpowiedz cytując