Jagul napisał(a):

|
Silva został odpalony w pewnym momencie przez każdego z trenerów, z którymi miał okazje trenować: Stolarczyk, Skowronek i Hyballa.
|
U Skowronka grał w 1 składzie do ostatniego meczu. Tam o żadnym odpaleniu nie mogło być mowy, bo jako jedyny rozgrywał bardzo dobry sezon.
U Stolarczyka zbierał frycowe. Nic niezwykłego.
Hyballa się mścił wiadomo za co.