Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15426
Stary 22.11.2022, 10:43
Jagul napisał(a):Wyświetl post
Silva został odpalony w pewnym momencie przez każdego z trenerów, z którymi miał okazje trenować: Stolarczyk, Skowronek i Hyballa.
U Skowronka grał w 1 składzie do ostatniego meczu. Tam o żadnym odpaleniu nie mogło być mowy, bo jako jedyny rozgrywał bardzo dobry sezon.

U Stolarczyka zbierał frycowe. Nic niezwykłego.

Hyballa się mścił wiadomo za co.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 22.11.2022 o godz. 10:47.
Odpowiedz cytując