Wyświetl pojedynczy post
Delgado
Senior Member
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 21.11.2022, 23:05
Po tym twittem żeglarza wylało się "trochę" szamba (z aktywnym udziałem samego żeglarza).


I tak się zastanawiam, czy my jesteśmy skazani na publiczne obrzucanie się gównem przez tych naszych wszystkich, pożal się boże, "ratowników"?


Każdy z nich robi więcej szumu wokół swojej osoby niż pożytku z faktycznych działań...
Odpowiedz cytując