Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4360
Stary 19.11.2022, 11:24
Niech już przejmie klub obecny prezes, wyłoży te zapowiadane miliony i w końcu będzie wszystko świetnie działało - obecnie przecież nic na przeszkodzie nie stoi, by się to wydarzyło, prawda? Jarek oddaje akcje za złotówkę, nikt już niczego nie blokuje - nic tylko korzystać i działać!
Odpowiedz cytując