Niech już przejmie klub obecny prezes, wyłoży te zapowiadane miliony i w końcu będzie wszystko świetnie działało - obecnie przecież nic na przeszkodzie nie stoi, by się to wydarzyło, prawda? Jarek oddaje akcje za złotówkę, nikt już niczego nie blokuje - nic tylko korzystać i działać!
