|
Oj koalik koalik czego ty oczekiwałes, że Jaro i Jazdzynski będąc ważnymi osobami w spółkach będą w klubie cały czas? Po prostu pewnie robili to co chciał Kuba bo uważali, że on się będzie na tym najlepiej znał. Niestety nie wiemy i raczej nie będziemy wiedzieć kto co robił w tym klubie bo transparentność jest żadna.
|