Wyświetl pojedynczy post
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4350
Stary 18.11.2022, 15:00
Dive Pirate napisał(a):Wyświetl post
Widać właściciele już się nie komunikują między sobą stąd te oświadczenia. Ciekawe co i kiedy oświadczy "zajebałem"
Po spadku do 2 ligi pewnie
Odpowiedz cytując