Wyświetl pojedynczy post
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4323
Stary 17.11.2022, 14:04
krysztal napisał(a):Wyświetl post
Chodzi pewnie znów o przychody tylko podparte jeszcze transferami wychodzącymi
Pewnie masz rację, znalazłem jakiś stary artykuł na Forsal.pl w którym było napisane, że w 2011 Wisła miała przychody 55 mln. https://forsal.pl/artykuly/637442,na...u-ranking.html
Wydaje mi się, że pamiętam z bilansu za 2011 przychód 69mln (pewnie jakieś raty za Brożka i Marcelo tu doszły).
Oczywiście można to w każdej chwili sprawdzić ściągając ten bilans za 70 złotych tylko szkoda mi kasy.
Odpowiedz cytując