|
Przeczytałem briefing (bo słuchać, ani oglądać bym nie zdzierżył).
Krótko, facet powinien robić karierę w polityce, marnuje się w biznesie (choć nie wiem czy startup do tej kategorii się łapie). Nie ma co prawda powiedzenia "wyjechać na białym koniu", ale on właśnie wyjeżdża, plus, wiadomo, będzie miał Wisłę w sercu, będzie wspierał, wróci, bla bla bla
Już stado baranów to kupiło, przynajmniej widać to na tt, pierwszy uciekający z tonącego okrętu marketingowo się z tego wywinął lepiej niż cała jego dotychczasowa działalność w Wiśle.
|