Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4273
Stary 15.11.2022, 22:46
Jarek Królewicz miał być wielkim odnowicielem, miał być bohaterem, rewolucjonistą, miał przyprowadzić szereg nowych inwestorów.

Życie jednak zweryfikowało.

Po spadku powinien odejść.

Okazał się szkodnikiem, przez długi czas zapatrzony w Biletera, nie reagował na zatrudnienie wujka i brata.

Żegnam Królewicza bez żalu.

Dołączasz do dużej liczby skompromitowanych, którzy doprowadzili Wisłę do obecnej sytuacji.

Z pewnością, Filipiak wynagrodzi. Zaszkodzileś Wiśle, pomogłeś Cracovii.

Okazałeś się zdrajcą.
Odpowiedz cytując