Wyświetl pojedynczy post
ital
Member
 
Od: 05.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4270
Stary 15.11.2022, 22:00
Po konferencji JK wnioski nasuwają się same.
Trio i mosty dobrze wiedzą że w takim układzie nie da się dalej działać .
Ta mowa o jednomyślności (może kiedyś była) to ściema. Po tym jak do co niektórych dotarło że pomysły Kuby na prowadzenie klubu nie do końca są dobrymi pomysłami zaczęli wysuwać własne ale Kuba wie lepiej i jego zdanie jest najlepsze. Stąd padł pomysł sprzedaży akcji a że nowych chętnych nie ma na horyzoncie to oferty poszły do starych i tak trafili do wojtka Kwietnia.
Ten odpowiedział że O.K ale sam nie da rady musi być ktoś drugi by Wisła z przytupem wróciła do elity.
Na wspólne rządy Kwietnia i Błaszczykowskiego nie ma co liczyć gdyż Kuba jest toksyczny a Kwiecień podobno też trudny charakter.
Słuchając dzisiaj Jarka widać było że marzy mu się wielka Wisła tak samo jak pozostałym i w przeciwieństwie do Kuby umie się przyznać do błedów które popełnili
Charakter Kuby nie pozwala mu na sprzedaż akcji gdyż z automatu przyznał by się do porażki.
więc jarek na konferencji wysłał jasny sygnał że albo Kuba sprzeda akcje albo akcje Jarka trafią w ręce kibiców(socios)gdzie Kuba już nie będzie miał tak lekko albo jeszcze kogoś innego z którym też się będzie musiał liczyć .ponad to Kuba zostanie ze starymi problemami z którymi już sobie nie radzi gdzie każdy dzień pokazuje coraz większą skale porażki Błaszczykowskiego. To że nie ma go w mediach i gdziekolwiek od dłuższego czasu jest aż nadto widoczne .
Odpowiedz cytując