|
Ja bym się nie nastawiał na samo pustoslowie. Wszak nasi wlasciciele słyną również z uwielbienia do publicznego prania brudów. Wiec spodziewałbym się jeszcze jakichś przytyków czy zwalania winy na tych złych z drugiej wewnętrznej opcji którzy się nie chcieli zgodzić na X czy na Y albo ze Z to była w sumie ich decyzja.
|