Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4250
Stary 15.11.2022, 11:31
krysztal napisał(a):Wyświetl post
Właśnie jak ktoś ma info o czym będzie .......ił to niech powie bo zamiast słuchać lania wody wole podrapać sie po dupie
Tak podejrzewałem że wykonanie obu czynności na raz może być zbytnim obciążeniem dla Ciebie.

Ja uważam że może to być zabawne. Nie spodziewam się żadnej nowej wiedzy, ale może np. przeprosi i się rozpłacze. Zastanawiam się tylko dlaczego inteligentny bądź co bądź człowiek to sobie robi? Nie mogą wspólnie ustalić stanowiska i go przekazać choćby przez rzecznika?
Ostatnio edytowane przez wolfy : 15.11.2022 o godz. 11:36.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując