krysztal napisał(a):

|
Właśnie jak ktoś ma info o czym będzie .......ił to niech powie bo zamiast słuchać lania wody wole podrapać sie po dupie
|
Tak podejrzewałem że wykonanie obu czynności na raz może być zbytnim obciążeniem dla Ciebie.
Ja uważam że może to być zabawne. Nie spodziewam się żadnej nowej wiedzy, ale może np. przeprosi i się rozpłacze. Zastanawiam się tylko dlaczego inteligentny bądź co bądź człowiek to sobie robi? Nie mogą wspólnie ustalić stanowiska i go przekazać choćby przez rzecznika?