Wyświetl pojedynczy post
crux.a
Senior Member
 
Od: 02.2011
Skąd: ze wsi

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 14.11.2022, 11:10
emjot napisał(a):Wyświetl post
a ja dobrze pamiętam
po tym jak bobrowicze, janiki grędy gałuszki i inne takie puściły legiuni mecz na 0-6
w następnym roku była hakatumba jak mówi jeden z polityków z Szymaszkiem w bramce
wtedy też był spadek....
Oj, masz rację, 1993, chyba wyparłem tę hańbę. Miałem 19 lat, czułem się oszukany i upokorzony. Ale to marna pociecha...
Odpowiedz cytując