emjot napisał(a):

a ja dobrze pamiętam
po tym jak bobrowicze, janiki grędy gałuszki i inne takie puściły legiuni mecz na 0-6
w następnym roku była hakatumba jak mówi jeden z polityków z Szymaszkiem w bramce
wtedy też był spadek....
|
Oj, masz rację, 1993, chyba wyparłem tę hańbę. Miałem 19 lat, czułem się oszukany i upokorzony. Ale to marna pociecha...