|
Ooo, Kaczmarek to w sumie ciekawa propozycja (ale Fornalik to już chyba marzenia ściętej głowy).
Choć cały czas mam wrażenie, że kolejna zmiana trenera to po prostu gra pozorów, jeśli nie znajdzie się ktoś, kto weźmie odpowiedzialność za wynik sportowy.
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
|