Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 13.11.2022, 22:32
Niestety ale żadnej zmiany nie będzie.
Przede wszystkim, tradycyjnie nie ma żadnego planu - oprócz tego, że jeden z właścicieli zaplanował swoją konferencję na wtorek o 17:00.

Po drugie nie ma kto tego trenera wybrać. Władek Nowak chłop może i obrotny ale on wszystkich tematów w pojedynkę nie obskoczy. A kto miałby to robić oprócz niego? JB16 ? Kempisty?

Po trzecie - nie ma kasy na nowego trenera - chyba że kontrakt Sobolewskiego był w jakiś sposób warunkowany ilością zdobytych punktów/sytuację w tabeli ale mocno w to wątpię.

Także pozostaje nam dalsza, brzydka i smutna agonia pod sterami aktualnego trenera.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując