Wyświetl pojedynczy post
PAWEŁ
Senior Member
 
Od: 09.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4235
Stary 13.11.2022, 22:09
Będzie jeszcze gorzej. Już po ponad rok temu pisałem ze Puchatek nas s.......i do 2 albo 3 ligi i tam będzie panem na włościach bez prasy i ogólnie wścibskich spojrzeń które bedą mu zaglądać do gabinetu i tak będzie sobie rządził do końca świata. Ot taki wiejski wataszka .
Odpowiedz cytując