|
Będzie jeszcze gorzej. Już po ponad rok temu pisałem ze Puchatek nas s.......i do 2 albo 3 ligi i tam będzie panem na włościach bez prasy i ogólnie wścibskich spojrzeń które bedą mu zaglądać do gabinetu i tak będzie sobie rządził do końca świata. Ot taki wiejski wataszka .
|