JacekFan napisał(a):

|
Może niech już sprzedadzą nas. Na dzień dzisiejszy przyszłości z nimi nie widać.
|
Nikt nas nie chce kupić. Problemem jest to, że naprawdę zamożni ludzie w naszym kraju nie chcą tykać klubów piłki nożnej. Zostają wiec tylko gołodupcy lub półgołodupcy.