Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 13.11.2022, 17:15
JacekFan napisał(a):Wyświetl post
Może niech już sprzedadzą nas. Na dzień dzisiejszy przyszłości z nimi nie widać.
Nikt nas nie chce kupić. Problemem jest to, że naprawdę zamożni ludzie w naszym kraju nie chcą tykać klubów piłki nożnej. Zostają wiec tylko gołodupcy lub półgołodupcy.
Odpowiedz cytując