Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#232
Stary 13.11.2022, 16:44
pomeran napisał(a):Wyświetl post
Dobre sobie gdyby miał jakiekolwiek poczucie odpowiedzialności za to gówno, które grają to odszedłby razem z wujkiem. Przecież on był jego asystentem i głównym odpowiedzialnym za fatalne sfg. W obronie przy każdej wrzutce pożar a w ataku niewiele zdobyliśmy. Prawie nic. Jakim by piłkarzem nie był, niech od trenerki trzyma się z daleka. Tu naprawdę nie ma innego wyjścia jak wszyscy Won
Ba, jak Sobol jest oderwany jest od rzeczywistosci swiadcza jego wlasne slowa na bodajze pierwszej konferencji: w sztabie trenera Brzęczka odpowiadałem za stałe fragmenty gry w defensywie. Odliczając rzuty karne, tylko dwa zespoły - GKS Katowice i Stal Rzeszów - straciły mniej bramek, po stałych fragmentach.

...., ze za kazdym razem byla kupa w majtkach przy kazdym sfg przeciwnika. Zreszta jego sfg w defensywie zweryfikowal na dzien dobry pierwszy mecz, w ktorym stracilismy 2 bramki po sfg
Odpowiedz cytując