Wyświetl pojedynczy post
Książę Palownik
Senior Member
 
Od: 12.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 13.11.2022, 16:41
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Obawiam się, że ta kolejna strata punktów i ogólnie słaba postawa to jeszcze nie najgorsze, co może nas czekać na przełomie 2022/23.
Do tej pory nie było z klubu żadnych sygnałów - wszyscy nabrali wody w usta.
Runda się skończyła - teraz pora na emocje w rozgrywkach wewnątrzklubowych.
Kto zostanie, kto odejdzie, czy Wisła przetrwa?
No właśnie to jest potwornie niepokojące.

Wszyscy się pochowali i siedzą cicho. Mam wrażenie, że jest w klubie poważny konflikt.
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując