Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 13.11.2022, 16:24
kubus dziekujemy za 2 rok z rzedu widok calkowietego upadku ,degregolady i dziadostwa w tym klubie

W Esktrakalsie przynajmniej jak nas lali to Legia,Raków ,czy inny Slask i jakos to mozna było przełknąć

ale za to tutaj 1 lidze leją nas Puszcza,Chojnicznka czy Stal Rzeszów,ba nawet sredniak 2 ligi Motor nas leje

wezcie wy sie wszytscy od tej Wisly odczepcie,zasrane legendy i przyjaciólki rodziny od strony wujka ,zygać sie chce jak sie na was patrzy

won z tej Wisly z ktorej juz chyba nic nie ma ,zniszczyliscie wszytsko co mozna bylo.

wszyscy wypierdalać.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując