|
kubus dziekujemy za 2 rok z rzedu widok calkowietego upadku ,degregolady i dziadostwa w tym klubie
W Esktrakalsie przynajmniej jak nas lali to Legia,Raków ,czy inny Slask i jakos to mozna było przełknąć
ale za to tutaj 1 lidze leją nas Puszcza,Chojnicznka czy Stal Rzeszów,ba nawet sredniak 2 ligi Motor nas leje
wezcie wy sie wszytscy od tej Wisly odczepcie,zasrane legendy i przyjaciólki rodziny od strony wujka ,zygać sie chce jak sie na was patrzy
won z tej Wisly z ktorej juz chyba nic nie ma ,zniszczyliscie wszytsko co mozna bylo.
wszyscy wypierdalać.
|