Wyświetl pojedynczy post
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 13.11.2022, 16:15
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Obawiam się, że ta kolejna strata punktów i ogólnie słaba postawa to jeszcze nie najgorsze, co może nas czekać na przełomie 2022/23.
Do tej pory nie było z klubu żadnych sygnałów - wszyscy nabrali wody w usta.
Runda się skończyła - teraz pora na emocje w rozgrywkach wewnątrzklubowych.
Kto zostanie, kto odejdzie, czy Wisła przetrwa?
Zacznie się najpóźniej pojutrze.. może nasz współwłaściciel z San Francisco ogłosi że odchodzi? Może dzięki temu zrobiłoby się ciut mniej kompromitująco?
Odpowiedz cytując