|
Obawiam się, że ta kolejna strata punktów i ogólnie słaba postawa to jeszcze nie najgorsze, co może nas czekać na przełomie 2022/23.
Do tej pory nie było z klubu żadnych sygnałów - wszyscy nabrali wody w usta.
Runda się skończyła - teraz pora na emocje w rozgrywkach wewnątrzklubowych.
Kto zostanie, kto odejdzie, czy Wisła przetrwa?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|