Wyświetl pojedynczy post
pomeran
Senior Member
 
Od: 07.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#231
Stary 13.11.2022, 15:13
Szneka napisał(a):Wyświetl post
Mam nadzieję , że Sobolewski ma charakter i honor i po dzisiejszym meczu sam złoży dymisję. Jedna szczęśliwa wygrana w Sosnowcu kilka przegranych remisów i blamaż w PP . Wystarczy. Ktoś taki nie potrafi i w dłuższej perspektywie nic z tej drużynie nie da i nic z niej nie wyciągnie
Dobre sobie gdyby miał jakiekolwiek poczucie odpowiedzialności za to gówno, które grają to odszedłby razem z wujkiem. Przecież on był jego asystentem i głównym odpowiedzialnym za fatalne sfg. W obronie przy każdej wrzutce pożar a w ataku niewiele zdobyliśmy. Prawie nic. Jakim by piłkarzem nie był, niech od trenerki trzyma się z daleka. Tu naprawdę nie ma innego wyjścia jak wszyscy Won
Odpowiedz cytując