|
Jestem za tym aby Kamiecik został pierwszym trenerem. A dlaczego ? Bo jest stary i dużo by się mu nie płaciło. Kolejny pozytyw to jego brak jakiego kolwiek doświadczenia w udzielaniu komentarza podczas konferencji prosowych. Przynajmniej by nie kłamał podczas milczenia xD
|