Wyświetl pojedynczy post
Gubernator
Member
 
Od: 08.2015
Skąd: San Escobar

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 13.11.2022, 14:50
Jestem za tym aby Kamiecik został pierwszym trenerem. A dlaczego ? Bo jest stary i dużo by się mu nie płaciło. Kolejny pozytyw to jego brak jakiego kolwiek doświadczenia w udzielaniu komentarza podczas konferencji prosowych. Przynajmniej by nie kłamał podczas milczenia xD
Odpowiedz cytując