Wyświetl pojedynczy post
DeadOrAlive
Senior Member
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 13.11.2022, 14:46
W tym wątku pewnie za chwilę pojawi się komentarz w stylu :

" Zawsze po takich spotkaniach widać obcą agenturę, zwolenników upadku Wisły. Przypomnijcie sobie, co by było, gdyby nie Kuba i jego kontakty. Gdyby nie całe Trio. Ludzie chcący odejścia TRIO to ludzie SKWK, Sharksów, TS-u, Sarapaty, Krzysia Rutkowskiego, Ibisza, Trzecia droga itd." - Tylko, że ta formuła nie działa i droga jest prosta do upadku i czwartej lub niższej ligi.


Czy ten sezon da się jeszcze uratować ? Absolutnie nie.


Czy ten klub da się jeszcze uratować ? Powątpiewam.
Po co iść na łatwiznę, warto czasem złapać bliznę od życia..

We were the Kings and Queens of promise... !
Odpowiedz cytując