|
W tym wątku pewnie za chwilę pojawi się komentarz w stylu :
" Zawsze po takich spotkaniach widać obcą agenturę, zwolenników upadku Wisły. Przypomnijcie sobie, co by było, gdyby nie Kuba i jego kontakty. Gdyby nie całe Trio. Ludzie chcący odejścia TRIO to ludzie SKWK, Sharksów, TS-u, Sarapaty, Krzysia Rutkowskiego, Ibisza, Trzecia droga itd." - Tylko, że ta formuła nie działa i droga jest prosta do upadku i czwartej lub niższej ligi.
Czy ten sezon da się jeszcze uratować ? Absolutnie nie.
Czy ten klub da się jeszcze uratować ? Powątpiewam.
Po co iść na łatwiznę, warto czasem złapać bliznę od życia..
We were the Kings and Queens of promise... !
|