Wyświetl pojedynczy post
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#228
Stary 13.11.2022, 14:38
Mam nadzieję , że Sobolewski ma charakter i honor i po dzisiejszym meczu sam złoży dymisję. Jedna szczęśliwa wygrana w Sosnowcu kilka przegranych remisów i blamaż w PP . Wystarczy. Ktoś taki nie potrafi i w dłuższej perspektywie nic z tej drużynie nie da i nic z niej nie wyciągnie
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując