|
Mam nadzieję , że Sobolewski ma charakter i honor i po dzisiejszym meczu sam złoży dymisję. Jedna szczęśliwa wygrana w Sosnowcu kilka przegranych remisów i blamaż w PP . Wystarczy. Ktoś taki nie potrafi i w dłuższej perspektywie nic z tej drużynie nie da i nic z niej nie wyciągnie
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW
|