|
Żegnamy najgorszy rok w historii Wisły.
Mam nadzieję, że w nowy rok wejdziemy bez Trójcy Świętej, czyli bez skompromitowanego gwiazdora z Dortmundu.
Legendy won!
Czas na prawdziwy reset i prawdziwe odnowienie!
Bez legend, bez ludzi z przeszłością w TS-ie, SKWK i jeszcze w innych organizacjach, bez ludzi, którzy wspierali Błaszczykowskiego, a wcześniej Sarapatę.
|