Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 13.11.2022, 14:37
Żegnamy najgorszy rok w historii Wisły.

Mam nadzieję, że w nowy rok wejdziemy bez Trójcy Świętej, czyli bez skompromitowanego gwiazdora z Dortmundu.

Legendy won!

Czas na prawdziwy reset i prawdziwe odnowienie!

Bez legend, bez ludzi z przeszłością w TS-ie, SKWK i jeszcze w innych organizacjach, bez ludzi, którzy wspierali Błaszczykowskiego, a wcześniej Sarapatę.
Odpowiedz cytując