Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91037
Stary 12.11.2022, 01:04
KOALIK napisał(a):Wyświetl post
Tu na forum są tacy co się na wszystkim znają - z Sernikiem i z Lucjuszem na czele.

Oni tak poprowadzili Wisłę jako naczelni klakierzy, że dzisiaj jesteśmy w najgorszym położeniu w historii, a oni dalej pouczają.
myśle że połowa forum , by poprowadziła wisła lepiej niż erudyta z truskolasów (nieironicznie)
Odpowiedz cytując