KOALIK napisał(a):

Tu na forum są tacy co się na wszystkim znają - z Sernikiem i z Lucjuszem na czele.
Oni tak poprowadzili Wisłę jako naczelni klakierzy, że dzisiaj jesteśmy w najgorszym położeniu w historii, a oni dalej pouczają.
|
myśle że połowa forum , by poprowadziła wisła lepiej niż erudyta z truskolasów (nieironicznie)