Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
Od: 02.2004
Offline
#
91034
11.11.2022, 19:37
Tu na forum są tacy co się na wszystkim znają - z Sernikiem i z Lucjuszem na czele.
Oni tak poprowadzili Wisłę jako naczelni klakierzy, że dzisiaj jesteśmy w najgorszym położeniu w historii, a oni dalej pouczają.
KOALIK
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez KOALIK