Patryko napisał(a):

|
Po prostu nie uznaję inwektyw w relacji pracownik - pracodawca czy też podwładny - szef, istnieją inne metody na egzekwowanie solidnego wykonania obowiązków przez panów piłkarzy.
|
Jak wyliczasz co jest solidnym poziomem w przypadku piłkarzy, którzy nigdy go nie pokazali (połowa jest tu od kilku miesięcy). Nie ma skali porównawczej (bo nawet, jeśli przytrafiły nam się dobre mecze w składzie mieliśmy wtedy innych podstawowych piłkarzy). Skąd wiemy czy to, co prezentują nie jest wszystkim na co stać tę grupę ludzi?