Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#204
Stary 10.11.2022, 13:55
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Tak

Wymagania odnośnie licencji masz mniejsze niż w esa, a zobowiązania (lub ich prolągaty) muszą być uregulowane na grudzień 2022.

Już nie mówmy o Wiśle, jakby była trupem jak w grudniu 2018. A nawet wtedy nie zabrano nam licencji z powodu długów, ale zawirowań wlascicielskich.
Ok, przy czym mamy pewną pulę.zobowiązań, których już nie można przesunąć a dochodzą nowe.
Oczywiście, jeżeli skupią się tylko na spłacie tych "starych" a "nowe" będą negocjować to całkiem możliwe, że faktycznie licencja będzie.

Ale druga rzecz - w tym sezonie klub sprzedał blisko 5 tysięcy karnetów. Czyli zakładając optymistycznie to liczbę takich "żelaznych" fanatyków można ocenić właśnie na ok 5 tysięcy.
Część z tych "żelaznych" nie stać na kupno sezonowego karnetu a z drugiej strony strony część karnetowiczów odpadnie w kolejnym sezonie w 1 lidze, gdzie będziemy grać "naszą.zdolną młodzieżą" uzupełnioną bałkańskim szrotem.

Wisły nie stać na funkcjonowanie dla 5 tysięcy kibiców. Nie z tym stadionem, nie z tą strukturą organizacyjną.
Dodatkowo wycofa się przynajmniej część sponsorów.

Skoro nasze Trio nie umiało gospodarować w realiach pieniędzy ekstraklasowych to tym bardziej w takich warunkach sobie nie poradzą.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując