wolfy napisał(a):

|
Jeszcze jeden mecz i się żegnamy. Nie ma chyba sensu dalej ciągnąć.
|
troche nie ad rem , ale powiedzcie mi
czy wolfy to pie.dolony troll ?
bo idiotą nie jest , retoryke potrafi uprawiać na wysokim poziomie
no chyba że jakaś dwubiegunówka ?
Lucjusz tysobie zapisujesz w wordzie posty użytkowników od lat , pasowałoby żebyś teraz wkleił jego eseje krytykujące zmiany trenerów od Brzęczka począwszy