Temat
:
Błaszczykowski, Jażdżyński, Królewski - właściciele Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
Armin
Senior Member
Od: 07.2011
Offline
#
4213
09.11.2022, 19:58
Jak to nie mogą nic zrobić? Nie pamiętasz co sie działo na początku stycznia 2019? Mało brakowało wtedy ale pamiętaj że teraz Bońka i jego ludzi we władzach Eksraklasy i niższych lig już nie ma. Teraz litości może nie być.
Armin
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Armin
Znajdź inne posty napisane przez Armin