Temat
:
Kto powinien być nowym trenerem Wisły?
Wyświetl pojedynczy post
Armin
Senior Member
Od: 07.2011
Offline
#
159
09.11.2022, 19:39
A może faktycznie spróbować namówić Fornalika. Miał dość długi okres dobrej pracy w Piascie. Ewentualnie Mateusz Rumak.
Armin
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Armin
Znajdź inne posty napisane przez Armin